KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418237

nr 1541 8237

Monica Sahlin

(1948-2014), Sverige

Oljemålning, "Friaren". Signerad. Olja på pannå, 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 29x24 cm

Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 maj 2023
kl 18:48:50

22/5 18:43:50 1      Vinnande bud

Monica Sahlin

Läs mer om Monica Sahlin